Młodzi piłkarze zagrają o Puchary od Prezesa i medale od Burmistrza

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W czwartek 1 sierpnia na Orliku Białym na osiedlu Piaski odbędzie się Turniej Dzikich Drużyn w Piłkę Nożną. Zaproszenie do rywalizacji skierowane jest do wszystkich chętnych w wieku 10 – 12 lat. Wystarczy zebrać drużynę złożona z przynajmniej 6 zawodników.

Organizatorami zawodów są Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pomoc” i prowadzony przez nią Osiedlowy Dom Kultury oraz Miasto Kraśnik i MUKS Kraśnik. Wspierają ich MOSiR Kraśnik, KSS Bebek Jedynka oraz market Carrefour z dzielnicy fabrycznej Kraśnika.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, do udziału w imprezie mogą zgłosić się drużyny złożone z zawodników z roczników 2007 – 2009. Drużyna może liczyć od 6 do 10 zawodników (gra 5 zawodników z pola + bramkarz, zmiany hokejowe). Zgłoszenia do 31 lipca 2019 r. do godz. 15:00 przyjmowane są w Osiedlowym Domu Kultury SM Pomoc (ul. Kochanowskiego 1a), ale zgłosić się będzie można także w biurze zawodów na Orliku Białym w dniu zawodów w godz. 8:30-9:00.

Start rozgrywek o godz. 9:30.

Zachęcamy do udziału. Regulamin, karty zgłoszenia drużyny i zgody na uczestnictwo dostępne na facebookowej zapowiedzi wydarzenia.