Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn. Puchar w rękach Kebabożerców

Piłka nożna
Czcionka

Minionej niedzieli na Orliku Białym na Osiedlu Piaski odbył się drugi z zaplanowanych na tegoroczne lato Turniejów Dzikich Drużyn zorganizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Pomoc” i Miasto Kraśnik. Tym razem w piłkę kopaną rywalizowała starsza młodzież i dorośli zawodnicy. Główne trofeum trafiło do Kebabożerców.

Do rywalizacji w upalne niedzielne przedpołudnie przystąpiły 3 drużyn. Jak wspomnieliśmy już na wstępie, najlepszy okazał się zespół pod nazwą Kebabożercy. Zespół stworzony  stworzony przez Marcina Wiślińskiego był tego dnia zdecydowanie najlepszy i pewnie wygrał oba mecze. Drugie miejsce zajęła KSS Bebek Jedynka, a trzecie Hiszpańska Inkwizycja. Wyróżnienia indywidualne trafiły do Karola Piekarza (król strzelców), Grzegorza Ponieważ (bramkarz) i Radosława Ostrowskiego (MVP).

 

 

Puchary i medale uczestnikom turnieju wręczyli prezes SM „Pomoc” Piotr Szumny oraz radny Rady Miasta Kraśnik Krzysztof Ślusarz.

Zawody sędziowali Rafał Tomiło, Alan Pachuta i Radosław Ostrowski.

W organizacji turnieju Spółdzielnię i prowadzony przez nią Osiedlowy Dom Kultury oraz Miasto Kraśnik wspomogły MOSiR Kraśnik, KSS Bebek Jedynka oraz market Carrefour mieszczący się przy ul. Urzędowskiej 44A. Organizatorzy dziękują z okazane wsparcie.

 

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj.