• Choma 2019

Tylko remis z beniaminkiem. Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik 1:1

Kraśnicka Stal była zdecydowanym faworytem w wyjazdowym meczu z Jutrzenką Giebułtów. Jak się jednak okazało podopieczni trenera Jarosława Pacholarza ze starcia z beniaminkiem, który plasuje się w dole ligowej tabeli, wrócili tylko z jednym punktem.

Bramki w spotkaniu Jutrzenka – Stal, które rozegrane zostało w Zabierzowie, padły dopiero w drugiej połowie meczu. Prowadzenie zespołowi gości dał w 55. minucie Rafał Król, dla którego była to już 10 bramka w tym sezonie. 6 minut później po strzale Macieja Balawendera gospodarze jednak wyrównali.

- Ciężko zebrać myśli po takim słabym meczu w naszym wykonaniu. Ubolewam mocno, że nie udało na się wywieźć stąd 3 punktów. Zagraliśmy bardzo słabo. Takie podstawowe rzeczy jak przyjęcie, podanie, czyli taka jakość piłkarska były u nas na bardzo niskim poziomie – skomentował występ swoich podopiecznych na pomeczowej konferencji trener Jarosław Pacholarz.

Całą konferencję pomeczową można obejrzeć tutaj, a skrót meczu Jutrzenka – Stal tutaj. Przygotował je portal Futbol Małopolska (futmal.pl).

Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik 1:1 (0:0)

Skład Stali: Sebastian Ciołek – Jakub Gajewski, Łukasz Mazurek, Julien Tadrowski, Władysłąw Kudryavtsev, Paweł Kaczmarek, Adrian Popiołek (71′ Ernest Skrzyński), Michał Wawryszczuk (86′ Michał Misiak), Rafał Król, Kacper Nastałek (53′ Krystian Michalak), Arkadiusz Maj (71′ Kamil Król).

***

Kolejny mecz Stal Kraśnik zagra 22 września z Sokołem Sieniawa na stadionie kraśnickiego MOSiR. Początek spotkania o godz. 16:00.