KS „Stella” Kraśnik wygrała z Aleksandrią i zimową przerwę spędzi w środku tabeli

Ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 rozegrały dzisiaj piłkarki KS Stelli Kraśnik. Wygrana z Aleksandrią Aleksandrów spowodowała, że to one a nie ich rywalki zimową przerwę w III-ligowych rozgrywkach spędzą na 5. miejscu w tabeli.

Utworzony tuż przed rozgrywkami zespół, będący mieszanką nieco bardziej doświadczonych zawodniczek z tymi zaczynającymi tak naprawdę swoją piłkarską przygodę, w 9 rozegranych meczach zebrał 13 punktów, 4 razy wygrywając, raz remisując i 4 razy schodzą z murawy jako pokonany.

W ostatnim jesiennym pojedynku, który rozegrany został dzisiaj, zmierzyły się na własnym terenie z Aleksandrią Aleksandrów i wygrały 2:0. Jedną z bramek strzeliła Anna Siczek (z karnego po faulu na tej zawodniczce), a druga to trafienie samobójcze po wrzutce Amandy Wasilewskiej.

KS „Stella” Kraśnik – Aleksandria Aleksandrów 2:0

Więcej zdjęć z meczu autorstwa Daniela Niedziałka z UM Kraśnik możecie obejrzeć tutaj.