Marcel Kotwica przenosi się do Stali Rzeszów

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Wczoraj informowaliśmy o transferowych przypuszczeniach jeżeli chodzi o Damiana Szymańskiego. Co do niego na informacje gdzie będzie kontynuował piłkarską karierę jeszcze musimy poczekać, za to już wiemy gdzie chce to robić inny kraśniczanin – Marcel Kotwica.

Marcel Kotwica to od kilku lat zawodnik Puszczy Niepołomice, która obecnie gra w Fortuna I Lidze. 28-letni zawodnik w tym sezonie wystąpił w jej barwach w 12 ligowych spotkaniach i jednym w ramach Totolotek Pucharu Polski. Zawodnik, który swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w MUKS Kraśnik, zdecydował się na przenosimy do Stali Rzeszów.

 

 

Piłkarzem podkarpackiego klubu walczącego o punkty na poziomie II ligi kraśniczanin ma się stać od 1 lipca 2020 r., ale rzeszowianie czynią starania, by dołączył do nich już wiosną.

- Wszystko zależy od tego, czy Marcel rozwiąże kontrakt ze swoim obecnym klubem lub, czy Puszcza zaakceptuje złożoną przez nas ofertę wykupu. Na tę chwilę żadna ze stron nie poszła na ustępstwa, a kontroferta klubu z Niepołomic jest dla nas nie do zaakceptowania – wyjaśnia na klubowej stronie internetowej Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

 

 

Info za stalrzeszow.pl