Zuzanna Mazurek, kraśnicka pływaczka, olimpijka, w filmie promocyjnym sportowej marki. Wideo

Pływanie
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak zachęcić innych uprawiających sport do korzystania z jakiegoś sprzętu, do korzystania ze strojów danej marki? Najlepiej oczywiście zaprosić do współpracy sportowców, którzy ten sprzęt lub odzież ocenią i będą w nim występować na zawodach. Taką właśnie współpracę z jedną ze sportowych marek podjęła kraśnicka pływaczka, olimpijka, Zuzanna Mazurek. Jej efektem jest między innymi filmik nakręcony podczas tegorocznego Triathlonu Kraśnik.

Ową marką sportową, z którą współprace podjęła Zuzanna Mazurek, jest Rocket Science Sports. Firma ta produkuje między innymi stroje dla pływaków. Jak do nawiązania tej współpracy doszło?

- Zaczęło się to chyba 2 lata temu , ale nie pamiętam dokładnie, kiedy Marcin (szef firmy) potrzebował osób do zrobienia zdjęć do katalogu strojów pływackich i triathlonowych. Poprosił wtedy swojego znajomego ze środowiska pływackiego, aby kogoś polecił. Ten znajomy tego samego dnia rozmawiał z moim Tatą i wiedział, że jestem w Warszawie. Skontaktował się więc ze mną z zapytaniem, czy nie zechciałabym wziąć udziału w tym projekcie. Poprosił też abym jeszcze kogoś z pływaków znalazła. I tak to się zaczęło, że razem z kolegą mieliśmy zrobione zdjęcia do katalogu Rocket Science Sports - wspomina kraśniczanka.

mazurek_zuza_BUB_2017.JPG

Zuzanna Mazurek podczas II Triathlonu w Kraśniku. foto Paweł Bieleń

Na tym współpraca się nie zakończyła. Kolejny jej etap miał miejsce podczas niedawnego triathlonu w Kraśniku. Przypomnijmy, że Zuzanna wystartowała w nim razem z Radosławem Wasilewskim i Joanną Wasilewską w sztafecie. Trójka ta w zawodach zajęła 2. miejsce.

- Kiedy zaproponowano mi udział w triathlonie w Kraśniku zwróciłam się do Marcina z prośbą o pomoc w doborze stroju i z zapytaniem czy mogłabym sobie u niego taką profesjonalną piankę zamówić. On zaproponował mi abym wypróbowała jego sprzęt "na własnej skórze". Myślę że jeśli będę miała tylko okazję startu na tego typu zawodach, to jeszcze nie raz wystartuje w tym sprzęcie ponieważ jestem z niego bardzo zadowolona i uważam go za godny polecenia - mówi Zuzanna Mazurek.

Firma RSS podczas kraśnickiego triathlonu nakręciła filmik z Zuzanną w roli głównej. Opowiada w nim nie tylko o sprzęcie z którego korzystała podczas zawodów, ale także o tym czym jest dla niej sport, jak się w nim znalazła, o swoich największych osiągnięciach oraz o tym, czym zajmuje się teraz. Można go obejrzeć poniżej. 

Zuzanna Mazurek obecnie mieszka w Lublinie. W tym roku skończyła studia w Warszawie na Akademii Wychowania Fizycznego. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie oraz prowadzi grupę treningową w klubie MTP Lublinianka Lublin.