Środa z pływaniem. Pływacy z Fali pokazali co potrafią

Pływanie
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od półtora miesiąca pływacy "Fali" wrócili do trenowania, po zamknięciu basenów z powodu koronawirusa. Ale pływać nie zapomnieli. A jak pływają pokazali podczas popołudniowej imprezy na basenie, podczas której zaprezentowali jak pływać się powinno.

 Wszystko odbyło się w ramach imprezy pn. "Środa z pływaniem". Pływacy "Fali", oraz goście pokazali jak  wyglądają główne style pływackie w których rozgrywane są zawody. Pokazy odbyły się w formie mini zawodów, jednak nie liczyły się zupełnie ich wyniki, które rejestrowane nie były. Wszystko to opatrzone fachowym komentarzem Grzegorza Mazurka, trenera "Fali", ale i wiceprezesa Polskiego Związku Pływackiego. Zaprezentowała się także największa gwiazda "Fali", olimpijka Zuzanna Mazurek-Frankowska, która nadal może imponować pływackimi umiejętnościami.

Pływaków oklaskiwali, kibice składający się głównie z rodzin zawodników. Nie zabrakło też części "naziemnej" - w której zawodnicy odpowiadali na pytania: o której wstają by zdążyć na pierwszy trening o 6.40, czy lubią przychodzić na sobotni trening, ile godzin w tygodniu trzeb trenować by osiągać sukcesy.

Wyszła z tego fajna familijna impreza, wszak pływacy to jedna wielka rodzina. Bogatą fotorelację z imprezy możecie zobaczyć na naszej stronie.