Zawodnicy SKB na biegowych trasach w Puławach, Gubinie, Skórzcu i Bystrej Śląskiej

Biegi
Czcionka

Kolejne starty mają za sobą zawodnicy kraśnickiego SKB. Z dobrej strony na zawodach pokazali się Michał Biały, Paweł Biały, Kamil Młynarz i Dominika Wiśniewska-Ulfik.

W niedzielę 5 listopada w Puławach rozegrano XXVIII Ogólnopolskie Biegi Niepodległości. Zawody miały charakter uliczno-przełajowy. W biegu na ok. 5 km zwyciężył Paweł Biały (16:12). W biegu głównym na ok. 10 km czwarty był jego brat Michał (31:59), a zwyciężył Ukrainiec Andrzej Starzyński (30:10).

 

Bracia Biali

 

Tego samego dnia Kamil Młynarz rywalizował w III Skórzeckim Biegu Niepodległości. Kamil triumfował tam na dystansie 5 km z czasem 15:42.

 

Paweł Raczyński na trasie biegu Gubin-Guben

 

Także w niedzielę na trasie Gubin-Guben odbył się V Bieg BiegamBoLubie Bez Granic na dystansie 10 km. Trzecie miejsce z czasem (32:41) wywalczył Paweł Raczyński. Wygrał Kamil Makoś (31:57).

Tydzień temu, 28 października Dominika Wiśniewska-Ulfik była najlepsza w 4. Biegu o Złotą Szyszkę w Bystrej Śląskiej. Bieg na dystansie 14 km miał charakter anglosaski (+767/ -786 m). Wśród panów pierwszy był Krzysztof Bodurka.

 

Foto na górze tekstu Kamil Młynarz podczas III Skórzeckiego Biegu Niepodległości. foto B. Krasnodębski