Dominika Wiśniewska –Ulfik Mistrzynią Polski

Biegi

W sobotę 14 kwietnia w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Anglosaskich. Na bardzo trudnej technicznie trasie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy SKB Kraśnik.

W biegu kobiet na 10 km bezkonkurencyjna okazała się Dominika Wiśniewska –Ulfik i zdobyła tytuł mistrzyni Polski.

Bardzo dobrze pobiegał też Patrycja Maśloch, która zajęła 8. miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet i 3. miejsce w swojej kategorii.

Z kolei w biegu seniorów na 10 km kolejny reprezentant SKB - Kamil Młynarz zajął 5. miejsce. Wśród mężczyzn zwyciężył Krzysztof Bodurka z AZS AWF Kraków.

Dominika Wiśniewska – Ulfik, wychowanka trenera Zbigniewa Białego, będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Biegach Górskich w Skopje w Macedonii, które odbędą się 1 lipca.