5 x podium biegaczy SKB Kraśnik

Biegi

Aż pięć razy w ostatni weekend stawali na podium biegacze Szkolnego Klubu Biegowego.

Rekordowe 5000 m -14.26.04  Kamila Jastrzębskiego w Piasecznie

W niedzielę 20 maja w Piasecznie został rozegrany międzynarodowy I Memoriał Sławomira Rosłona. W biegu na 5000 m  bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Jastrzębski z SKB Kraśnik, który prowadził bieg do 4km.  Po pasjonującej walce na finiszowych metrach zwyciężył  Emil  Dobrowolski  z Prefbet Śniadowo – Łomża -14.24.65 min, który wyprzedził  mistrza Polski w maratonie  Yareda Shegumo z AZS AWF Warszawa 14.25.45 min i Kamila Jastrzębskiego z SKB -  - 14.26.04 min. Jest to nowy rekord życiowy Kamila uzyskany na bieżni.

III miejsce Pawła Raczyńskiego w Myśliborzu

W niedzielę w Myśliborzu została rozegrana 29  Myśliborska Dziesiątka. Trzecie miejsce w zawodach zajął Paweł Raczyński (33:46).

II miejsce Pawła Białego  w Warszawie

W  sobotę Paweł  Biały  wziął udział w drugim biegu z cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego. W rywalizacji na 10 km w Lesie Jana III Sobieskiego w Warszawie wywalczył drugie miejsce z czasem 35:16. min.

Kamil Młynarz  zwycięża w Górkach k/Mińska Mazowieckiego

Tego samego dnia Kamil Młynarz wygrał w "Powitaniu wiosny  Polska biega" w Górkach  koło Mińska Mazowieckiego. Bieg na dystansie ok. 4 km miał charakter przełajowy.

Michał  Biały  zwycięża w Lublinie

W   ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej, na terenie Ogrodu Saskiego w Lublinie odbył się bieg UP na 5. Pewne zwycięstwo odniósł Michał Biały z SKB, który linię mety przekroczył w czasie 14:12.