SKB: Młynarz w Biegu na Wielką Sowę, Paweł Biały w Półmaratonie im. Janusza Kusocińskiego, a Raczyński w Działdowskiej Dysze

Biegi

Zawodnicy SKB lato jak zwykle mają bardzo pracowite. Tym razem Kamil Młynarz rywalizował na 10 km dystansie w ramach 9. Regatta Bieg na Wielką Sowę, Paweł Biały pobiegł w 8. Półmaratonie im. Janusza Kusocińskiego, a Paweł Raczyński zaprezentował się w Działdowskiej Dysze.

9. Regatta Bieg na Wielką Sowę odbył się w drugi weekend sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich. W jego ramach odbył się m.in. bieg na 10 kilometrów. Na trasie o przewyższeniu +600 m na trzecim miejscu finiszował Kamil Młynarz. Zwyciężył Sylwester Lepiarz z LKB Rudnik.

8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego odbył się natomiast 19 sierpnia. Wśród zawodników którzy rywalizowali na trasie Błonie – Borzęcin Duży rywalizował Paweł Biały, który z czasem 1 godz. 21 min. 26 sek. zajął 7. miejsce. Wygrał Mykola Gorbusko z Mołdawii.

W środę 15 sierpnia w Działdowskiej Dysze równych sobie nie miał natomiast Paweł Raczyński. Annopolanin zwyciężył z czasem 33 min. 18 sek.