Zapraszamy na „Słoneczną polanę”. Będzie rodzinne bieganie i piknik

Biegi
Czcionka

Rusza kolejna edycja imprezy "Bieganie łączy pokolenia". Tym razem biegacze wystartują na leśnych trasach wokół "Słonecznej Polany" za Szkołą Podstawową nr 5.  W sobotę 15 września na wszystkich chętnych - od dzieci po dorosłych - czekają biegowe konkurencje, koszulki i medale oraz - jak to jest na tych imprezach - piknik.

To już drugi bieg w tegorocznej edycji imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie "Kraśnik Biega". Po bieganiu w parku Jana Pawła II przyszedł czas na leśne trasy przy SP 5.

Dla tych najbardziej doświadczonych przygotowano dystans 5 km.  Można się do niego zapisać na stronie internetowej.

Na konkurencje dziecięce i młodzieżowe będzie można zapisać się przed biegami - od godz. 9.00.  Pierwsze starty zaczną się o godz. 10.00, bieg na 5 km wystartuje o godz. 12.00.

Dla wszystkich startujących organizatorzy przygotowali biegowe koszulki oraz pamiątkowe medale. Dla najlepszych we wszystkich kategoriach wiekowych będą także puchary i dyplomy. Jako że impreza ma charakter rodzinnego pikniku sportowego nie zabraknie też poczęstunku. Będą też animacje dla dzieci.

Zapraszamy na "Słoneczną polanę" w sobotę 15 września. Imprezę wsparło finansowo m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Kraśnik.