Biegowa majówka SKB

Biegi

Jedni spędzali majówkę na wyjazdach, czy grillach. A biegacze SKB... oczywiście na zawodach.

W piątek 3 maja Paweł Biały uczcił Święto Konstytucji podczas 29. Biegu Konstytucji w Warszawie. W rywalizacji na 5 km zajął 19. miejsce z czasem 17:03. W zawodach uczestniczyło prawie 7 tys. osób.

Następnego dnia, w sobotę, w Ludwikowicach Kłodzkich rozegrano 1. Sowiogórską Dychę. Zawody miały charakter biegu górskiego w stylu anglosaskim, a zawodnicy rywalizowali na trasie 10 km (+/- 350 m). SKB reprezentował Kamil Młynarz, który zajął 5 miejsce z czasem 39:43.

Majowy weekend biegowych zmagań SKB zakończył się 5 maja w Tarnobrzegu, gdzie już po raz 39. odbył się Bieg Siarkowca na dystansie 10 km. Michał Biały zajął 6 miejsce z czasem 32:38. W kategorii M50 Piotr Biały zajął 5 lokatę (40:27). Bieg ukończyło 176 osób.

Na zdjęciu w niebieskiej koszulce Michał Biały podczas Biegu Siarkowca.