Reprezentanci SKB na polskich i zagranicznych imprezach

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Druga połowa maja obfitowała w imprezy biegowe. Zabraknąć na nich nie mogło zawodników kraśnickiego Szkolnego Klubu Biegowego. Dominika Wiśniewska-Ulfik wystartowała w Chinach. Podczas zawodów PAFC International Vertical Marathon Masters w Shenzhen wbiegła po schodach na szczyt PingAn Finance Centre.

W niedzielę 19 maja Kamil Młynarz zwyciężył w „5 dla Strażaka” w Mińsku Mazowieckim z czasem 18:17. W zawodach udział wzięło 124 osoby.

Z kolei w sobotę 25 maja wieczorem w Łodzi rozegrano 17. Bieg Ulicą Piotrkowską. Siódme miejsce w zawodach z czasem 30:24 zajął Kamil Jastrzębski. Zwyciężył Etiopczyk Gelaw Getaye Fisseha (29:27). Bieg ukończyło prawie 5000 osób!

W niedzielę 26 maja Dominika Wiśniewska-Ulfik wystartowała w Chinach. Podczas zawodów PAFC International Vertical Marathon Masters w Shenzhen wbiegła na szczyt PingAn Finance Centre. Jest to czwarty co do wielkości budynek na świecie (599 m). Pokonanie 116 pięter (!) (ponad 3200 schodów) zajęło Dominice 25 minut i 10 sekund. Rezultat ten zapewnił jej piąte miejsce wśród kobiet. Zwyciężyła Chinka Muhua Jian (23:06).

Tego samego dnia Kamil Młynarz zajął 15. miejsce w Mazowieckiej Piętnastce z czasem 55:26.

 

Na zdjęciu Kamil Młynarz na prowadzeniu biegu w Mińsku. [foto Vincec Foto]