Kamil Jastrzębski szósty na MP na 5000 m

Biegi

Zawodnicy kraśnickiego SKB mają za sobą kolejne starty. Jednym z nich jest Kamil jastrzębskim który rywalizował w Mistrzostwach Polski na dystansie 5000 m.

Wspomniany czempionat kraju na dystansie 5000 m odbył się w niedzielę 18 sierpnia w Sieradzu. Kraśniczanin zajął podczas niego 6. z czasem 14:49.33. Złoty medal wywalczył Krystian Zalewski z UKS Barnim Goleniów (14:10.73).

2 dni później, we wtorek 20 sierpnia, w Warszawie odbył się czwarty bieg z cyklu Monte Kazura. Na 5-kilometrowej anglosaskiej trasie drugie miejsce zajął Kamil Młynarz (22:34), a szóste Paweł Biały (24:08). Wygrał Piotr Parfianowicz z UNTS Warszawa (20:32).

11 sierpnia w Działdowie odbyła się z kolei V Urodzinowa Działdowska Dycha. Tam, i to z dobrym efektem, zaprezentował się Paweł Raczyński. Annopolanin zajął 2. miejsce w zawodach z czasem 33:44. Zwyciężył Daniel Mikielski, a bieg ukończyło 188 osób.

Z okazji przypadającego na 15 sierpnia święta w Warszawie zorganizowano mityng lekkoatletyczny pod hasłem „Cud nad Wisłą”. W biegu na 2000 m 3 miejsce z czasem 5:42.66 zajął Kamil Młynarz.

Na zdjęciu Kamil Jastrzebski, foto ilustracyjne za Kamil Jastrzębski - biegiem przed siebie