Kamil Jastrzębski najlepszy w 4F Półmaratonie Praskim

Biegi

W  sobotę 31 sierpnia w Warszawie  został rozegrany 6 Nocny 4F Półmaraton Praski. Na jego starcie stanęło 6 534 zawodników w tym rekordzista Polski w maratonie Henryk Szost. Była też grupa biegaczy z Kraśnika.

Rewelacyjnie zaprezentował się Kamil Jastrzębski z SKB, który po pasjonującej walce po raz drugi z rzędu zwyciężył w tym biegu. Kamil przy okazji ustanowił nowy rekord życiowy czasem 1.04.57.  Bardzo dobrze zaprezentowała się  Magdalena Wójcicka z SKB która zajęła 7 miejsce w kategorii kobiet  w bardzo dobrym czasie  1.26.58 min. Magda poprawiła swój rekord życiowy  o ponad 3 minuty!

W biegu wystartowali także reprezentanci stowarzyszenia "Kraśnik Biega". Łukasz Jabłoński ukończył półmaraton z czasem 01:49:30  a Paweł Biskup 02:26:56.

25 sierpnia w Siedlcach odbyła się jubileuszowa 10 edycja Biegu Siedleckiego Jacka. Rewelacyjnie zaprezentowali się w nim zawodnicy SKB  Kraśnik. Na dystansie 5 km zwyciężył Kamil Młynarz (15:35). W półmaratonie Michał Biały zajął zaś II miejsce  (1:11:57).

Dwa dni wcześniej, 23 sierpnia w Mławie rozegrano Drużynowy Bieg Żołnierski o Puchar Szefa Sztabu Generalnego WP na dystansie 3 km.  Paweł Raczyński razem z reprezentacją 11 Dywizjonu Kawalerii Pancernej zajął 2 miejsce.