Srebro Magdaleny Wójcickiej w Tarnobrzegu, brąz Pawła Białego w Warszawie

Biegi

Korzystając z pięknej aury zawodnicy SKB Kraśnik nie zwalniają tempa i startują w kolejnych zawodach. W miniony weekend w Tarnobrzegu zaprezentowali się Magdalena Wójcicka i Michał Biały, a Paweł Biały rywalizował w Warszawie.

W sobotę 19 października w Warszawie rozegrano ostatnią rundę Grand Prix Warszawy Ursynów. W cyklu tym startował Paweł Biały. Tym razem na 10-kilometrowej trasie po Lesie Kabackim z czasem 35:52 zajął 9. miejsce. Dzięki dobrym startom w poprzednich biegach Paweł uplasował się na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej cyklu.

Dzień później, w niedzielę 20 października, na 15 km trasie z Baranowa Sandomierskiego do Tarnobrzega odbył się 41. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nim Magdalena Wójcicka. Nasza biegaczka zajęła 2. miejsce wśród kobiet uzyskując dobry wynik (1:01:51). Jest to rekord życiowy Magdy na dystansie 15km (10Km-40.20 min.).

W kategorii open piąty z czasem 51:13 był natomiast Michał Biały. Zwyciężył Andrzej Starżyński (48:09), a wśród pań Małgorzata Siembida (1:01:22).