Ogłoszenie

SKB na biegowych trasach. Od Zamościa po Gdańsk

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ostatni weekend w kilku miastach w Polsce wystartowali w zawodach biegacze Szkolnego Klubu Biegowego. Zaprezentowali się w nich bardzo dobrze zajmując czołowe lokaty.

W sobotę 14 sierpnia w Zamościu odbył się 7 Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość na dystansie 5 km.  Zwyciężył Radosław Gromek z AZS AWF Warszawa z czasem 16.03 min. Drugie miejsce zajął Artur Kern z Unii Hrubieszów a na trzeciej pozycji uplasował się Michał Biały z SKB  z czasem 16.23 mim. Michał zwyciężył też w kategorii M -20. 

W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Jakubczak z Zamościa  (17.58 min) przed Pauliną Golec z AZS AWF Kraków 18.33 min a na trzeciej pozycji uplasowała się Magdalena Wójcicka z SKB  - 19.17 min.  Magda podobnie jak Michał zwyciężyła w kategorii  K-20.

Także w sobotę w Gdańsku odbył się mityng lekkoatletyczny - 48 Memoriał Żylewicza – GP Gdańska.   Dobrze zaprezentował się w nim Kamil Młynarz z SKB, który przebiegł 1500 w  czasie 3.56.73 min.

W niedzielę  natomiast Kamil  zwyciężył w Płocku  w I Memoriale Marka  Zarychty  w biegu na 3000 m z wynikiem 8.48.30 min.

Najnowsze ogłoszenia