Ogłoszenie

SKB. Biegali o Złotą Podkowę i w górach

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Choć imprez biegowych z powodu pandemii jest mniej to zawodnicy Szkolnego Klubu Biegowego starają się uczestniczyć w tych, które się odbywają. W wielu z nich stają na podium.

4 października w Biłgoraju rozegrano XXXII Bieg uliczny 10-ka po Ziemi Biłgorajskiej. Na dystansie około 10,1 km drugie miejsce wśród kobiet zajęła Magdalena Wójcicka (40:07), a wśród mężczyzn trzeci w kategorii OPEN był Michał Biały (33:01). Na zdjęciu poniżej oboje z trenerem Zbigniewem Białym.

Tego samego dnia w Krynkach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie. Na dystansie 6 km (+/- 280m) 8 miejsce zajął Kamil Młynarz z SKB (32:16). Mistrzem Polski został Piotr Jaśtal z LKB Rudnik (29:41).

Natomiast w minioną sobotę 11 października w Sulejówku odbył się IV Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka na dystansie 5 km. III miejsce OPEN zajął Kamil Młynarz z SKB (16:05) - na zdjęciu głównym z prawej strony.

Także w sobotę rozegrano XIII Półmaraton Ełcki, gdzie w barwach SKB debiutował Michał Orzeł, który zajął trzecie miejsce pokonując 21,1 km w czasie 1:14:55.

Najnowsze ogłoszenia