Ogłoszenie

Dobre starty biegaczy z SKB

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W Warszawie, Piasecznie oraz na Pomorzu startowali ostatnio biegacze ze Szkolnego Klubu Biegowego. Wracali z zawodów z dobrymi wynikami i miejscami na podiach.

III miejsce Kamila Młynarza w 30 Biegu Powstania Warszawskiego

W Warszawie  dla upamiętnienia 77 rocznicy Powstania Warszawskiego odbył się 30 Bieg Powstania  Warszawskiego. Na dystansie 10 km wystartowało ponad 4 000 zawodników. Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Młynarz z SKB Kraśnik, który zajął III  miejsce z czasem 31.46 min.  Jest to nowy rekord życiowy Kamila  na szosie. W tym roku Kamil w Goleniowie na MP na bieżni na tym samym dystansie uzyskał bardzo dobry wynik - 30.52 min.

Zwycięstwo Kamila w Mazowia Track  Cup Piaseczno

5 sierpnia w Piasecznie został rozegrany  mityng Mazowia Track Cup Piaseczno.  W biegu na dystansie  2000 m zwyciężył Kamil Młynarz  z czasem 5.41.13 min. Przyczynił się też do zwycięstwa  sztafety  mieszanej 4x400 m.

Michał Orzeł zwycięża w TriCity Trail Maraton

W Wejherowie k/Gdańska odbyła się szósta edycja TriCity Trail. Blisko 700 biegaczy rywalizowało na trzech dystansach: 21 km, 49 km i 80+ km w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Na trasie Maratonu+ biegnącej z Gdyni do Wejherowa o długości 49 km i przewyższeniu +1015/-1115 m zwyciężył Michał Orzeł z SKB w czasie 4:01:31.

Najnowsze ogłoszenia