Ogłoszenie

I Urzędowski Bieg im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę 24 października odbędzie się I Urzędowski Bieg im. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni, szczególnie, że przygotowano trasy, które dostępne są praktycznie dla każdego.

Wydarzenie rozpocznie się w mszą świętą o godz. 11.30. Po niej odbędzie się rejestracja uczestników biegu, dla których zaplanowano trzy trasy: zieloną o dystansie 0,5 km, żółtą o długości 2,5 km oraz czerwoną na 5 km. Organizatorzy zwracają jednak uwagę, że bieg, który upamiętnia Kardynała Wyszyńskiego to impreza o charakterze rekreacyjnym. Po jego zakończeniu wręczone zostaną uczestnikom dyplomy i medale.

Organizatorami tego wydarzenia są: Powiat Kraśnicki, Urząd Miejski w Urzędowie, Ośrodek Kultury w Urzędowie, Parafia św. Mikołaja w Urzędowie oraz Stowarzyszenie Wschód Lubelskich Serc.  

Patronatem honorowym imprezę objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, poseł na Sejm RP Kazimierz Choma, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla. Partnerem zaś jest Totalizator Sportowy Lotto.

Patronat medialny: TVP3 Lublin, Polskie Radio Lublin, Głos kraśnicki, Goniec Gazeta Powiatowa i Gość Niedzielny. 

Najnowsze ogłoszenia