Ogłoszenie

Zwycięstwa, rekordy życiowe i miejsca na podium zawodników SKB

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zwycięstwo Pawła Raczyńskiego w Słubicach, rekordowa dycha Kamila Młynarza w Warszawie i II miejsca Michała Białego w Puławach w Biegach Niepodległości to ostatnie sukcesy zawodników SKB w tym sezonie.

32  Bieg Niepodległości w Warszawie

W najliczniejszym i silnie obsadzonym 32 Biegu Niepodległości w Warszawie wystartowało ponad 10 tysięcy uczestników. Zwyciężył Krzysztof Gosiewski z CWZS Zawisza Bydgoszcz – 30 min. Bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Młynarz z SKB, który zajął 12 miejsce z wynikiem 31.41 min.  Jest to nowy rekord życiowy Kamila na szosie. (jego "życiówka" na bieżni to 30.52 min na MP w Goleniowie). Niepodległości w Warszawie ukończyło  9  134  osoby.

II miejsce Michała Białego w  Puławach

W Puławach odbyły się  32  Ogólnopolskie Biegi Niepodległości na dystansach 5 i 10 km. W biegu głównym na dystansie 10 km zwyciężył Ukrainiec Starżyński z czasem 30.41 min. Drugi na mecie Michał Biały  z SKB  uzyskał wynik 30.57 min.

Paweł Raczyński zwycięża w Słubicach

W  Słubicach odbył się Narodowy Bieg Stulecia Słubice 2022. Na dystansie 10 km zwyciężył zawodnik SKB Paweł Raczyński.

Mistrzostwa Polski w biegu na 5km w Warszawie

6 listopada  Niepodległa Piątka na PGE Narodowym była gospodarzem Mistrzostw Polski na 5 kilometrów.  Zawodnicy mieli do pokonania po koronie PGE 5 pętli o długości 1km. Zwyciężył  Mateusz Kaczor z RLTL Radom z czasem 14.15 min. Kamil Młynarz z SKB zajął 16 miejsce z wynikiem 14.57 min.

Michał Biały zwycięża w biegu Chęć na Pięć w Lublinie

6 listopada  w  Lublinie w wąwozie Rury na LSM odbyła się ostatnia edycja biegu  Chęć na Pięć.  Bieg główny na dystansie 5 km ukończyło 340 zawodników, w tym 100 pań.

Zdecydowane zwycięstwo  na trudnej technicznie trasie odniósł   Michał Biały z  czasem 16.24 min. Drugi na mecie Bartłomiej Florczak z Puław uzyskał wynik 16.59 min.

Najnowsze ogłoszenia