Ogłoszenie

Minionej niedzieli (19.03.2023) w Hali Sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice. Główne trofeum zdobył zespół z Krasnegostawu.

Dorosłych mieszkańców aktywnie uprawiających sport na poziomie amatorskim w naszym powiecie i nie tylko nie brakuje. Jedną z popularnych dyscyplin w tym względzie jest siatkówka. Dziewięć amatorskich teamów siatkarskich w niedzielę 19 marca będzie walczyć o Puchar Wójta Gminy Dzierzkowice.

Już w najbliższą sobotę (30 lipca) w Kraśniku odbędzie się turniej eliminacyjny Beach Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza w siatkówce plażowej w formule MIXT. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja im. Tomasza Wójtowicza.

Minionej niedzieli w Opolu Lubelskim odbył się ostatni z pięciu Turniejów Młodzików o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego. Podopieczni trenera Michała Wojcieszkiewicza zajęli w nim 2. miejsce. Tym samy przypieczętowali zdobycie tytułu wicemistrzów Lubelszczyzny i zapewnili sobie udział w kolejnym etapie rozgrywek.

W Kraśniku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w ten weekend odbywa się XIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Kraśnik Wojciech Wilk. Rywalizacja za sprawą drużyn, które biorą w nim udział stoi na wysokim poziomie. A sa wśród nich między innymi Resovia Rzeszów czy Jastrzębski Węgiel.

Więcej artykułów…

Najnowsze ogłoszenia