Ogłoszenie

W Kraśniku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w ten weekend odbywa się XIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Kraśnik Wojciech Wilk. Rywalizacja za sprawą drużyn, które biorą w nim udział stoi na wysokim poziomie. A sa wśród nich między innymi Resovia Rzeszów czy Jastrzębski Węgiel.

Od środy 21.07 do piątku 23.07 w Sulejowie odbywał się finał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej. Podczas trzydniowych zmagań 32 drużyny rywalizowały o tytuł mistrzów Polski. W zawodach brał udział Kraśniczanin Gabriel Cieślik, reprezentujący obecnie barwy klubu UMKS MOS WOLA Warszawa.

Już w najbliższą sobotę (30 lipca) w Kraśniku odbędzie się turniej eliminacyjny Beach Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza w siatkówce plażowej w formule MIXT. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja im. Tomasza Wójtowicza.

Kraśniczanin Gabriel Cieślik dołożył kolejny tytuł Mistrzostw Polski w siatkówce. Tym razem ze swoją obecną drużyną MOS Wola Warszawa został Mistrzem Polski młodzików.

Więcej artykułów…

Najnowsze ogłoszenia