Siatkówka. Punkty zostały w Kraśniku

Siatkówka

Po zaciętym spotkaniu III-ligowym z drużyną Seven Tempo Chełm, MKS zainkasował kolejne trzy punkty. Goście wygrali tylko pierwszego seta, później lepsi byli już nasi siatkarze.

Pierwszy set to całkowita dominacja gości z Chełma i pewna wygrana 25-13. Od drugiego seta nastąpiła zmiana w ustawieniu kraśnickiego zespołu i nominalny rozgrywający Czarek Kostaniak wyszedł na przyjęcie a na rozegraniu pojawił się Gabriel Salit. Od tej pory wszystko układało się po myśli kraśniczan: dobrze zaczęła funkcjonować zagrywka i blok i pomimo licznych wymian i doskonałej grze atakującego z drużyny gości, to chełmianie zeszli z boiska bez punktu.

Kraśniczanie dzięki temu zwycięstwu plasują się aktualnie na 3 miejscu w tabeli 3 ligi.

- Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom za wsparcie podczas sobotniego spotkania i korzystając z okazji życzymy wszystkim sympatykom drużyny z Kraśnika zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanej zabawy w Sylwestra, a w Nowym Roku wielu siatkarskich emocji - przekazał w imieniu drużyny Michał Wojcieszkiewicz.

MKS Kraśnik vs Seven Tempo Chełm 3-1 (13:25;25:23;25:22;25:23).

Skład drużyny -górny rząd od lewej: Szymon Rudziejewski-Rudziewicz, Marek Kozyra, Sebastian Sołtys, Maciek Kuliński, Michał Ciorgoń, Szymon Mańkowski,  Cezary Kostaniak; dolny rząd od lewej: Trener Andrzej Zdenicki, Sebastian Wnuk, Bartosz Dąbrowski, Bartłomiej Kozioł, Gabriel Salit.