Siatkarze w końcu ze zwycięstwem

Siatkówka

Siatkarze kraśnickiego MKS sprawili trenerowi urodzinowy prezent i wygrali w ostatnim meczu III ligi z drużyną Kudłaty Tomaszów Lubelski 3:1.

Mecz rozegrany został w sobotę 16 lutego w Kraśniku. Jak zgodnie stwierdzili obaj trenerzy mecz nie był zbyt pięknym widowiskiem siatkarskim. Pierwszego seta wygrali kraśniczanie. W drugim lepszą końcówkę mieli zdecydowanie goście. Trzeci set to zdecydowana wygrana podopiecznych Michała Wojcieszkiewcza. W czwartym, mimo prowadzenia zespołu z Tomaszowa nasza drużyna odrobiła stratę i wygrała tego seta w takim samym stosunku jak pierwszego.

Zwyciężając w tym meczu zespół zrobił prezent kibicom i trenerowi, który dzień wcześniej obchodził swoje urodziny.

Teraz czas na mecz z drużyną Seven Tempo Chełm (2 marca), z którą w pierwszej rundzie nasi siatkarze wygrali 3:1. Oby udało się podtrzymać zwycięską passę.

MKS Kraśnik – TSS Kudłaty Tomaszów Lubelski 3:1 (26:24, 21:25, 25:16, 26:24)

MKS: Cezary Kostaniak, Michał Ciorgoń, Maciej Kuliński, Sebastian Sołtys, Szczepan Gębczyk, Szymon Mańkowski, Szymon Rudziejewski (libero) oraz Bartłomiej Dąbrowski, Bartłomiej Kozioł.