W przedświąteczną sobotę (21 grudnia) w lubelskiej hali Globus odbędzie się 19. odsłona gali mieszanych sztuk walki Thunderstrike Fight League. Jednym z zawodników, który zaprezentuje się podczas niej w klatce, będzie kraśniczanin Kamil Giez.

W miniony weekend (18-20.10.2019 r.) w Siedlcach odbył się Puchar Polski w Zapasach w stylu wolnym w kategorii juniorów i juniorek. Zabraknąć na nim nie mogło uczniów kraśnickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego działającej w ramach Zespołu Szkół nr 3 i zawodników L.U.K.S Suples Kraśnik. Nasi reprezentanci z zawodów przywieźli 2 medale.

W sobotę 5 października 2019 r. odbył się IX Dębicki Turniej Bokserski. Udział wzięli w nim zawodnicy z okręgu podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz reprezentanci Słowacji. W gronie tym znalazł się Maksymilian Mikołajczak z Klubu Sportowego „Za Bramą” Kraśnik.

W miniony weekend w Stargardzie Szczecińskim odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach styl wolny. Wśród niemal 250 zawodników z 62 klubów, którzy podczas nich rywalizowali, nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Najlepiej z nich spisał się Eryk Michalak, który z zawodów wrócił z tytułem mistrzowskim.

Około 300 zawodników i zawodniczek w kategorii kadet z kilkunastu krajów Europy oraz z Kanady rywalizowało w miniony weekend w Kraśniku w ramach XXVIII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach. Pod względem organizacyjnym gospodarze spisali się jak zwykle bardzo dobrze. Sportowo wypadli tym razem słabiej, bo zawodnicy LUKS Suples Kraśnik zdobyli jedynie 2 medale.

Więcej artykułów…