KAT w Lubartowie. 8 medal taekwondeków

Sporty walki

W niedzielę 22 kwietnia w Lubartowie odbył się II Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w taekwon-do. Z bardzo dobrej strony pokazali się podczas tej imprezy zawodnicy Kraśnickiej Akademii Taekwon-do.

Podobnie jak przed miesiącem w Lublinie, również dzisiaj w Lubartowie najlepiej z naszych taekwondeków spisał się Oliwier Wojtaszek. Wywalczył 3 krążki. Nie miał sobie równych w walach w kategorii 62 kg, natomiast w technikach specjalnych i w układach stopni uczniowskich zdobył brązowe medale.

Na najniższych stopniach podium stanęło także pięcioro innych zawodników KAT: Oliwia Ostrowska (w walkach -60kg), Kamil Matuszewski (w walkach +75kg), Ada Aleksandrowicz (w walkach -50kg), Szymon Skrzypek (w walkach -64kg) oraz Szymon Rozmus (w walkach +75 kg).