9 medali zapaśniczek LUKS Suples w Mistrzostwach LZS

Sporty walki

W miniony weekend (7-9.09.2018 r.) w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Ludowego Zrzeszenia Sportowego w zapasach. Z bardzo dobrej strony pokazały się podczas nich zawodniczki LUKS „Suples” Kraśnik. Indywidualnie wywalczyły 9 medali, na podium stanęły też jako drużyna.

Nasze zawodniczki wystartowały w 3 grupach wiekowych. Jedyna młodziczka w kraśnickiej ekipie - Patrycja Piotrowska – nie miała sobie równych i zajęła 1 miejsce.

Spośród kadetek najlepiej spisała się Agata Ćwikła, która wywalczyła złoto. Brązowe medale zwisły natomiast na szyjach Zuzanny Wólczyńskiej, Julii Łochowskiej i Danieli Tkachuk.

4 medale z Piotrkowa przywiozły nasze reprezentantki w kategorii młodzieżowej. 1. miejsce zajęła Patrycja Gil, a na 2. miejscach podium stawały Renata Nieściur, Klaudia Polak i Aleksandra Wólczyńska.

Drużynowo nasza ekipa zajęła 2. miejsce.