Jakub Szymula z Pucharem Polski juniorów w zapasach. 4 medale zapaśników LUKS Suples

Sporty walki

W miniony weekend (23-25 listopada 2018 r.) w Solcu Kujawskim odbył się Puchar Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym. Z bardzo dobrej strony pokazali się podczas niego zawodnicy LUKS Suples Kraśnik. Główne trofeum w swojej kategorii wagowej wywalczył Jakub Szymula.

Jakub triumfował w kategorii wagowej 79 kg. Na podium w tej samej kategorii, tyle że na jego najniższym stopniu, stanął także Maksym Koshelevych.

Jeśli chodzi o panie, to brązowy medal zawisł na szyi Klaudii Czyzio (kat. 50 kg). 3. miejsce zajęła także Julia Łochowska (kat. 65 kg). Tuż za podium, na 5. m., rywalizację zakończyła Klaudia Polak (kat. 55 kg).