Pięściarze KS Za Brama pracują na obozie sportowym nad siłą i wydolnością

Sporty walki
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dla jednych ferie zimowe to czas odpoczynku, dla innych wręcz przeciwnie. Sportowcy bardzo często wykorzystują je na budowanie formy przed kolejnymi startami. Tak jest chociażby w przypadku pięściarzy z Klubu Sportowego „Za Bramą” Kraśnik.

Kraśniccy bokserzy wczoraj rozpoczęli obóz sportowy, który odbywa się Zespole Szkół w Szastarce. Na razie uczestniczą w nim Jakub Bojda, Julia Bojda, Mikołaj Jażynka, Jakub Kolasa, Kacper Chodara i Maksymilian Mikołajczak. 17 lutego dołączą do nich jeszcze Oliwier Bednarowski i Oliwier Rydzewski. W prowadzeniu treningów pomaga kontuzjowany Oskar Mikołajczak.

- Bardzo dziękujemy dyrektorowi szkoły Piotrowi Krzysztoniowi i wójtowi Arturowi Jaskowskiemu za możliwość zorganizowania obozu. Potrwa on do 22 lutego. Przez ten czas będziemy pracować przede wszystkim nad poprawą siły i wydolności – mówi trener i prezes KS Za Bramą Marcin Machul.

Dla Julii Bojdy obóz ten jest także pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Polski Juniorek, który odbędzie się w dniach 27-31 marca w Grudziądzu.

Wczoraj, tuż przed obozem, przedstawiciele klubu poprowadzili zajęcia w ramach ferii zimowych w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Pomoc. Zdjęcia z tych zajęć możecie zobaczyć tutaj.