W ten weekend w Kraśniku Turniej Niepodległości im. L. Kaczyńskiego w piłce ręcznej

Piłka ręczna
Czcionka

18 drużyn piłki ręcznej z kategorii juniorek i juniorek młodszych będzie przez najbliższe trzy dni rywalizować w Kraśniku o Puchar Ministra Sportu i Turystyki oraz Prezesa Polskiego Związki Piłki Ręcznej. Turniej Niepodległości im. L. Kaczyńskiego w piłce ręcznej, którego organizatorem jest Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy, będzie miał charakter międzynarodowy, bo oprócz zespołów z terenu naszego kraju zagrają w nim także Ukrainki i Słowaczki.

Rywalizacja będzie miała miejsce na dwóch obiektach: w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w starej dzielnicy miasta i w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w dzielnicy fabrycznej. Na piątek i sobotę zaplanowane są mecze w grupach i mecze półfinałowe, a w niedzielę, od 8:30, w hali Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 odbędą się mecze finałowe.

 

Szczegółowy terminarz meczów poniżej:

Piątek 10.11.2017 r.
Hala ZPO nr 2

g. 13.30 KMKS - MKS Lublin (mecz ligowy) (juniorka)

g. 15.00 Olkusz – KMKS

g. 15.40 Koszalin – Brodnica

g. 16.20 Olkusz – Koszyce

g. 17.00 KMKS – Brodnica

g. 17.40 Koszalin – Jarosław

g. 18.20 Tczew - Olszynka

g. 19.00 Koszyce – Jarosław

g. 19.40 Piotrków-Użgorod

g. 20.20 Otwarcie turnieju

g. 20.50 Olszynka-Kwidzyn

Hala im. A Gołasia

g. 15.00 Kwidzyn – Piotrków

g. 15.40 Olszynka – Roxa

g. 16.20 Użgorod - Tczew

g. 17.00 Roxa – Piotrków

g.17.40 Kwidzyn – Użgorod

g. 18.20 Lublin - Tczew (juniorka)

Sobota 11.11.17 r.
Hala ZPO nr 2

g. 8.40 Brodnica - Jarosław

g. 9.20 KMKS-Koszyce

g. 10.00 Jarosław - Olkusz

g. 10.40 Brodnica-Koszyce

g. 11.20 Koszalin – KMKS

g. 12.00 Tczew-Kwidzyn

g. 12.40 Koszyce – Koszalin

g.13.20 Użgorod – Roxa

g. 14.00 Olkusz - Koszalin

g.14.40 Jarosław - KMKS

g. 15.20 Roxa – Tczew

g.16.00 Brodnica - Olkusz

g.16.40 Piotrków - Olszynka

g.17.20 6A-5B

g.18.00 5A-6B

g.18.40 4A-3B

g.19.20 3A-4B

g.20.00 2A-1B

g.20.40 1A-2B

Hala im. A Gołasia

g. 8.40 Olszynka – Użgorod

g. 9.20 Kwidzyn – Roxa

g. 10.00 Piotrków –Tczew (juniorki)

g. 10.40 Lublin – Piotrków (juniorki)

g. 11.30 Jarosław – Tczew (juniorki)

g.12.20 KMKS – Piotrków (juniorki)

Przerwa obiadowa

15.50 Lublin-Jarosław (juniorki)

16.40 Piotrków – Tczew (juniorki)

17.30 KMKS – Jarosław (juniorki)

Niedziela, 12.11.2017
Hala ZPO nr 2

g. 8.30 mecze finałowe

g. 13.50 mecze o I miejsce

g. 14.40 zakończenie turnieju

 

 

info i foto za KMKS