Wczoraj kraśnicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił mieszkańców do udziału w Familijnym Rajdzie Rowerowym. W jego 15. już edycji wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Było ich 230.

{datsopic:31676 left} Trzecia już edycja kraśnickiego Nutrend Cross Duathlonu, czyli zawodów łączących w sobie bieganie i jazdę rowerem, za nami. W imprezie, która odbyła się dzisiaj (w niedzielę, 28 czerwca) na stadionie kraśnickiego MOSiR i terenach leśnych przyległych do niego, najszybszy okazał się Marek Komornik z Podborcza (BSK Miód Kozacki). Spośród kraśniczan startujących w zawodach najlepszy był natomiast Karol Grzywa.

Ostatniej niedzieli września już po raz drugi Annopol gościł specjalistów od łączenia biegów przełajowych i terenowej jazdy rowerowej. W Nutrend Cross Duathlonie, zorganizowanym wspólnie przez Fundację Baran Cycling i Burmistrza Annopola Wiesława Liwińskiego, udział wzięło w sumie prawie 60 zawodników. Rywalizowali indywidualnie i w sztafetach.

{datsopic:16483 left} Nutrend Cross Duathlon to cyklu zawodów rowerowo-biegowych, których organizatorem jest kraśnicka Fundacja Baran Cycling. W ubiegłym roku odbyły się dwie ich odsłony, w Kraśniku i w Annopolu. Tym razem planowane są już trzy, bo do dwóch wspomnianych miast jako trzecie miejsce, w którym zawody się odbędą, dołącza Biłgoraj. Początek jednak, już w następną niedzielę, 28 czerwca, w Kraśniku.

Więcej artykułów…