Ogłoszenie

Przywitaj lato na rowerze

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Bike Team Kraśnik zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy "Przywitanie lata", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Zapisy trwają do czwartku 2 lipca.  Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie, a honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Impreza odbędzie się przy współpracy MOSiR i Miasta Kraśnik.

W rajdzie mogą uczestniczyć mieszkańcy Kraśnika i okolic, bez ograniczeń wiekowych (dzieci pod opieką dorosłych). Limit uczestników to 150 osób. Rajd odbędzie się ulicami Kraśnika lub ścieżkami rowerowymi.

TRASA (ok. 18 km) będzie następująca: plac za Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, przejazd: Al. Niepodległości, ul. Kwiatkowskiego, ul. Gmeinera, ul. Graniczna, ul. Urzędowska, Zalew Kraśnicki, ul. Urzędowska, ul. Przechodnia, Park św. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska i ponownie Zalew. Na zakończenie wśród uczestników rozlosowane zostaną gadżety rowerowe i czeka na nich poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmowane są na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz rok urodzenia) lub telefonicznie (pon. – pt. godz. 8:00 – 16:00) pod numerem tel. 81 825 15 78. Zapisywać się można tylko do czwartku 2 lipca do godz. 16:00.

Kontakt do organizatora: tel. 661 825 400 (p. Krzysztof Almert).

Uczestnicy powinni zapoznać się z Regulaminem Rajdu.

Najnowsze ogłoszenia