Ogłoszenie

Kolarze po raz dziesiąty na kraśnickich trasach

Kolarstwo
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w niedzielę 3 września w Kraśniku i jego okolicach odbędzie się X Ogólnopolski Maraton Kolarski MTB o PUCHAR MINISTRA  SPORTU i TURYSTYKI. To impreza w której wziąć mogą wszyscy chętni, którzy mają sprzęt i siły by przejechać jedną z leśnych tras.

Zasady i przebieg wyścigu nie zmienia się w stosunku do lat poprzednich. Zawodnicy ścigać się będą po terenowych, głównie leśnych, trasach na dystansach mini (30 km) i profi (60 km). Będzie też przejazd dla dzieci do lat 12.

Zapisywać się można na stronie https://protimer.pl bez żadnych opłat lub w biurze zawodów na placu za Centrum Kultury i Promocji, tuż przed zawodami. O 10.00 ruszą na trasę pierwsi startujący a o 10.15 zaplanowano start dzieci.

Na najlepszych czekają bogate nagrody rzeczowe we wszystkich kategoriach, puchary od Ministra Sportu. Dla pierwszych 300 zawodników organizatorzy przygotowali pamiątkowy medal. Natomiast wszyscy najmłodsi którzy wystartują w swoim przejeździe otrzymają nagrody za udział.

Organizatorzy przygotowali też posiłek i napoje regeneracyjne na trasie.

Impreza odbywa się dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Klubu Sportowego RACING TEAM KRAŚNIK, Marszałka Województwa Lubelskiego, Burmistrza Miasta Kraśnik, Starosty Kraśnickiego.

Honorowy patronat objął Kamil Bortniczuk - Minister Sportu i Turystyki oraz Jarosław Stawiarski - Marszałek Województwa Lubelskiego.

Najnowsze ogłoszenia