Kolejne podium kraśnickiego łucznika

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

W miniony weekend odbyła się V Runda Łuczniczej Ligi Wschód. W turnieju pod nazwą Supraskie Strzały ponownie z bardzo dobrej strony pokazał się nasz łucznik Andrzej Trynkiewicz. Kraśniczanin po raz kolejny stanął na podium.

Pan Andrzej podczas zawodów w Supraślu stanął na drugim miejscu podium. Także w klasyfikacji całego cyklu zawodów jest drugi. Na pierwsze miejsce w kategorii łucznictwa tradycyjnego, dzięki zwycięstwom w dwóch kolejnych zawodach, wysunął się Dariusz Kapica z Motycza. Kraśniczanin traci do niego 15 punktów.

 

 

Andrzej Trynkiewicz ma jeszcze spore szanse, by wrócić na najwyższy stopień podium i wygrać Ligę. Przed łucznikami jeszcze 2 turnieje: 1 lipca Poleski Turniej Łuczniczy, który odbędzie się nad Jeziorem Bialskim, a później finał ligi w Czemiernikach, gdzie wszystko się rozstrzygnie.


Zobacz też:
I Kraśnicki Turniej Łuczniczy o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnika
Kraśnicki łucznik drugi podczas Wiwatów Królewskich w Międzyrzecu
Kraśniczanin najlepszy w III Rundzie Łuczniczej Ligi Wschód
Andrzej Trynkiewicz najlepszy w pierwszych zawodach Łuczniczej Ligi Wschód


Wcześniej jednak, już 17 czerwca, kraśniczanin zaprezentuje się podczas III Tatrzańskiego Turnieju o kapelusz góralski, a 25 czerwca będzie można go zobaczyć na I Kraśnickim Turnieju Łuczniczym o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik.