Andrzej Trynkiewicz wicemistrzem Łuczniczej Ligi Wschód

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

W minioną sobotę, 23 września, odbyły się finałowe zawody kończące tegoroczne zmagania w ramach Łuczniczej Ligi Wschód. Swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdził podczas nich kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz. Nasz łucznik ligową rywalizację w kategorii łucznictwa tradycyjnego zakończył na bardzo wysokim II miejscu.

Finałowe spotkanie w ramach Łuczniczej Ligi Wschód odbyło się na terenie Strzelnicy "Parczew" i Toru Motocrossowego w Milanowie. Kraśniczanin zaprezentował się podczas niego wyśmienicie i zdobył największą liczbę punktów spośród startujących w kategorii łucznictwa tradycyjnego.

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, w całym ligowym cyklu, w ramach którego odbyło się 7 turniejów, Andrzej Trynkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza. Lepszy od niego okazał się jedynie Dariusz Kapica z Motycza.

 

 

Sukces naszego łucznika jest tym większy, że kraśniczanin debiutował w tym roku w łuczniczej lidze, a mimo to każde zawody kończył w ścisłej czołówce pokonując wielu bardziej doświadczonych zawodników. Dwa razy zajął I miejsce, 4 razy był II i tylko raz znalazł się poza podium (na V miejscu).


Zobacz też:

Kraśniczanin na 7. miejscu w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym

Andrzej Trynkiewicz drugi w Poleskim Turnieju Łuczniczym

Dominik Rej i Andrzej Trynkiewicz z medalami w I Kraśnickim Turniej Łuczniczym

Kolejne podium kraśnickiego łucznika

Kraśnicki łucznik drugi podczas Wiwatów Królewskich w Międzyrzecu

Kraśniczanin najlepszy w III Rundzie Łuczniczej Ligi Wschód

Łucznictwo. Wiatr strzały nosił, ale kraśniczanin w generalce wciąż pierwszy

Andrzej Trynkiewicz najlepszy w pierwszych zawodach Łuczniczej Ligi Wschód