Grali w pingponga na Stadionie Narodowym pod okiem Kucharskiego, Błaszczyka, Partyki

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Minionej soboty, 14. października, w Warszawie, na Stadionie Narodowym odbył się Turniej Tenisa Stołowego "Pingpongowy PGE Narodowy". Udział wzięli w nim między innymi uczniowie Zespołu Szkół im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym.

Organizatorem turnieju był Polski Związek Tenisa Stołowego, który przygotował na ten dzień dla wszystkich uczestników mnóstwo atrakcji.

 

 

 

Liśniccy zawodnicy mieli możliwość zmierzenia się z rywalami z całej Polski, grającymi na bardzo wysokim poziomie, i sprawdzenia swoich umiejętności. Dużą atrakcją dla młodych zawodników była obecność wielkich gwiazd sportu tj : Jorgena Perssona, Leszka Kucharskiego, Lucjana Błaszczyka, Karoliny Pęk i Natalii Partyki.

 

 

 

Oprócz nich obecne były inne medialne postaci m.in. Tomasz Hajto, Sylwia Dekiert oraz Rafał Patyra. Niektórym z naszych uczniów udało się zrobić sobie z nimi zdjęcie, a także zdobyć autograf.

 

 

 

Mimo, iż nie zajęliśmy żadnych czołowych miejsc, zabawa była przednia, a uczniowie na pewno zapamiętają to wydarzenie jako wielką przygodę, będącą jednocześnie nagrodą za trud ciężkiej pracy włożonej w naukę gry tenisa stołowego.

Więcej zdjęć z udziału liśnickich uczniów w turnieju Pingpongowy PGE Narodowy można zobaczyć tutaj.

 

Autorką artykułu jest Julia Gac kl. II Gim ze szkoły w Liśniku Dużym