Polsat Sport. Kraśnicka piłka ręczna, siatkówka i boks w programie Atleci

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

„Atleci” to magazyn sportowy emitowany na antenie Polsat Sport. Kilka tygodni temu jego ekipa gościła w Kraśniku, by sprawdzić, czy rzeczywiście zasługuje on na miano miasta sportu. Efekt jej pracy pod koniec października można było zobaczyć na wspomnianym sportowym kanale Polsatu. Ci którzy emisję przegapili, kraśnicki odcinek Atletów mogą już odnaleźć w internecie.

Jak przekonują twórcy magazynu, Kraśnik stoi siatkówką, piłką ręczną a także sportami walki i to właśnie tym dyscyplinom poświęcony był program. Ekipa Polsatu gościła u piłkarek ręcznych (KMKS Kraśnik) w Szkole Podstawowej nr 2, u siatkarzy (MKS Kraśnik) w Szkole Podstawowej nr 6 i pięściarzy z klubu Sparta, którzy trenują w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1.

Obraz Kraśnika jako ośrodka stawiającego na sportu byłby z pewnością pełniejszy, gdyby ekipa Polsatu odwiedziła także chociażby piłkarzy, pływaków, zapaśników czy biegaczy, ale i tak zrealizowany materiał to spora promocja dla naszego miasta.

Kraśnicki odcinek Atletów można obejrzeć tutaj.