W sobotę wyciskamy „siódme poty”. Zapraszamy na III Konwencję Fitness

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Miłośników różnego rodzaju ćwiczeń gimnastycznych w rytm muzyki, które pomagają kształtować wysportowaną sylwetkę i poprawiać kondycję fizyczną, nie brakuje. W najbliższą sobotę będzie bardzo dobra okazja, by spotkać się w większym gronie.

2 grudnia w hali sportowej kraśnickiego Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja odbędzie się III Konwencja Fitness. W jej ramach zaplanowane są 3 bloki ćwiczeń: trening odchudzający fat killer (prowadząca Marlena Wośko), rzeźba ciała (zajęcia poprowadzą Anna Lewicka i Agnieszka Krzesińska) oraz stretching i pilates z Moniką Plachą.


Jak konwencja wyglądała w ubiegłym roku możecie zobaczyć tutaj:

Były TBC, Zumba, Fat Killer i porady dietetyka. II Konwencja Fitness za nami. Foto, Wideo


Wśród wszystkich uczestniczek i uczestników biorących udział w konwencji zostaną wylosowane: 3 karnety na zajęcia w Power Fitness (na 4, 8 i 12 wejść), voucher w wysokości 100 zł na usługi w Czaruj Maluj,, karnet miesięczny na hamaki do wykorzystania w Centrum Zdrowia Bioclinic.

Podczas konwencji będzie można zasięgnąć porady dietetyka z Naturhouse oraz kosmetyczki z Centrum Kosmetyki i Kosmetologi Czaruj Maluj.

Udział w Konwencji Fitness jest bezpłatny, wystarczy przynieść ze sobą matę, ręcznik i wodę do picia. Początek o godzinie 10:00.

Organizatorami wydarzenia są Powiat Kraśnicki i Power Fitness. Szczegóły na plakacie poniżej.