Ruszamy z Plebiscytem na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego 2017 roku

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Złota Piątka Kraśnickiego Sportu – pod tym hasłem już po raz drugi wybierać będziemy Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Kraśnickiego. Plebiscyt ten nasza redakcja organizuje wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku. Do 2 stycznia czekamy na zgłoszenia kandydatów, a dokonywać mogą ich, oprócz klubów sportowych i organizatorów, jak to było w ubiegłym roku, także rodzice i zawodnicy.

Kolejna ważna zmiana w naszym plebiscycie jest taka, że na zgłoszonych i zweryfikowanych przez Organizatorów kandydatów głos będzie można oddać jedynie za pośrednictwem kuponów wydrukowanych w gazetach Głos Kraśnicki i Goniec Gazeta Powiatowa. A ukażą się one w 4 kolejnych wydaniach gazety, między 10 stycznia a 28 lutego 2018 roku. Odchodzimy więc od głosowania internetowego.

Zgłoszenia kandydatów należy dokonać pisemnie w Wydziale Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku (pok. 204) do dnia 2 stycznia 2018 r.

Regulamin Plebiscytu znajdziecie tutaj, a Kartę Zgłoszenia Zawodnika odnajdziecie tutaj.

Szczegółowych informacji na temat Plebiscytu udziela Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku, tel. (81) 826 17 90.