Rajd Nadwiślański ponownie na terenie Powiatu Kraśnickiego

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Mamy bardzo dobrą informację dla miłośników rajdów samochodowych. Już w drugi weekend czerwca przez nasz teren po raz kolejny przemkną kierowcy rywalizujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na wymagających i szybkich odcinkach specjalnych zlokalizowanych w mieście i gminie Urzędów ścigać się będą uczestnicy Rajdu Nadwiślańskiego.

W ramach Rajdu Nadwiślańskiego, który swój początek i koniec będzie miał w Puławach, zaplanowano 10 odcinków specjalnych o łącznej długości blisko 120 kilometrów. 4 z nich zlokalizowane są m.in. na terenie miasta i gminy Urzędów. Rajdówki przez nasz teren przejadą w niedzielę 10 czerwca. Mapki „naszych” oesów poniżej.

 


Zobacz też:
Rajd Nadwiślański 2017 okiem kibiców
Uczestnicy Rajdu Nadwiślańskiego przemknęli przez gminę Urzędów. Foto, Wideo
Rajd Nadwiślański. Wczoraj testowali w Dzierzkowicach, jutro przejadą przez gminę Urzędów


 

Rajd Nadwiślański to 3. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, ale równolegle odbędzie się także 4. runda Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Będzie można więc zobaczyć nie tylko nowoczesne „wyścigówki”, ale też auta, które królowały na rajdach przed laty.

Bliższe informacje na temat rajdu, między innymi informacje o najlepszych punktach do oglądania zmagań kierowców, na początku czerwca.