Strzelał ligowo i o góralski kapelusz

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Nasz specjalista od łucznictwa Andrzej Trynkiewicz ma za sobą dwie kolejne imprezy. Najpierw rywalizował w III rundzie Łuczniczej Ligi Wschód, a w miniony weekend zmierzył się z zawodnikami z całej Polski w 4. edycji Turnieju o Góralski Kapelusz.

Ligowe strzelanie tym razem, pod koniec maja, miało miejsce w miejscowości Hanna koło Włodawy. Łucznikom mocno we znaki dała się zarówno upalna pogoda, jak i warunki terenowe. Przez to jednak rywalizacja była bardzo zacięta, a różnice punktowe w czołówce tabeli minimalne.

 

 

Andrzej Trynkiewicz, startujący w kategorii łucznictwa tradycyjnego, zajął 2. miejsce tracąc do zwycięscy, Dariusza Wojniaka, 1 punkt. O 1 punkt wyprzedził z kolei 3. na podium Konrada Grzywaczewskiego.

W minioną sobotę, 2 czerwca, odbył się natomiast IV Tatrzański Turniej o Góralski Kapelusz. Na zawody cieszące się bardzo dużą renomą zjechali najlepsi łucznicy z całej Polski. W sumie rywalizowało około 200 zawodników. Nasz łucznik zaprezentował się w tym gronie bardzo dobrze. Ostatecznie Andrzej Trynkiewicz w kategorii łuku tradycyjnego był 5. Wygrał Adam Bisok.

 

 

A już 16 czerwca kraśniczanina czeka kolejne ligowe strzelanie. Tym razem w Sanoku.