Z hunterem w Golubiu-Dobrzyniu, z łukiem tradycyjnym w Siedlcach

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

Za naszym specjalistą w łucznictwie – Andrzejem Trynkiewiczem – dwa kolejne turnieje. Najpierw zaprezentował się w międzynarodowym gronie podczas turnieju w Golubiu-Dobrzyniu, a w miniony weekend rywalizował w przedostatnich zawodach Łuczniczej Ligi Wschód.

Pierwsze ze wspomnianych zawodów - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym – odbyły się w pierwszy weekend sierpnia. Rok temu Andrzej Trynkiewicz zajął podczas tego turnieju bardzo dobre 8. miejsce. Tym razem niestety zmuszony był wystartować nie w swojej ulubionej kategorii łuku tradycyjnego, a w kategorii hunter. Mimo to, korzystając z łuku na którym nie trenował od kilku miesięcy, ustrzelił więcej punktów niż w poprzednich mistrzostwach. Wystarczyły one jednak tylko do zajęcia miejsca w drugiej dziesiątce turnieju.

Telewizyjny reportaż z mistrzostw można obejrzeć poniżej.

 

 

Kolejny ligowy turniej, będący VII rundą Łuczniczej Ligi Wschód, w minioną sobotę, 18 sierpnia, odbył się w Siedlcach. Tam pan Andrzej, startując już w swojej podstawowej kategorii łuku tradycyjnego, stanął na podium. Tym razem zajął 3. miejsce.

 

 

We wrześniu odbędzie się finałowy turniej rozgrywek ligowych. Kraśniczanin ma dużą szansę by wygrać cały cykl.