Zagrają w siatkonogę, by pomóc dzieciakom z kraśnickiego Domu Dziecka

Pozostałe dyscypliny
Czcionka

23 grudnia w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy kraśnickiej Szkole Podstawowej nr 5 odbędzie się I Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Udział wezmą w nim kraśniczanie znani z piłkarskich boisk, na czele z reprezentantem Polski Damianem Szymańskim, ale nie tylko.

Pomysłodawcą turnieju jest piłkarz, trener i nauczyciel wychowania-fizycznego Daniel Szewc. W jego organizacji wspiera go Jarosław Gąszczyk, a pieczę nad całym przedsięwzięciem sprawuje kraśnicka Szkoła Podstawowa nr 5. Swój udział w tym wydarzeniu już zapowiedzieli Damian Szymański (Wisła Płock, Reprezentacja Polski), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Paweł Zięba (TuS Tengern), Damian Pietroń (Stal Kraśnik), Marcin Matysiak (Bałtyk Gdynia), a na nich, jeśli chodzi o znane sportowe nazwiska, na pewno nie koniec.

Jak wspomnieliśmy w tytule turniej będzie miał charakter charytatywny, a jego celem będzie wsparcie dla podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka. Wszyscy którzy chcieliby wesprzeć to przedsięwzięcie mogą kontaktować się z jego organizatorami.

Więcej informacji na temat turnieju wkrótce.