Ruch, Radość, Rekreacja i...Mikołaj w SP 5

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pod takim hasłem po raz kolejny swoje szkolne zawody w piątek 30 listopada zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 5. Sportowej zabawie klas I-III towarzyszył Mikołaj, który oprócz prezentów bawił uczestników i publiczność.

Zawody 3 x R to już "Piątkowa" tradycja. Szkolną edycję tym razem zorganizowano w piątek 30.11 z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości  pod hasłem "Dla niepodległej". Wzięli w niej udział najmłodsi uczniowie "Piątki": od zerówkowiczów po trzecie klasy. Kibicowały im całe rodziny, które zapełniły trybuny w hali im. Gołasia.

 

 

Dobrej zabawy było co niemiara. Tym razem nie prowadzono bowiem klasyfikacji klas, choć wszyscy starali się dać z siebie wszystko. Kibicował, dopingował a nawet kilka razy wystartował z dziećmi Mikołaj, który przybył na tę imprezę. Na starcie stanęła nawet dyrektor SP 5 Barbara Grasińska-Ciereszko. Imprezę tradycyjnie przygotowali nauczyciele wf z "Piątki" pod wodzą Jerzego Andrzejczuka, którego organizacyjnie wspomagały dziewczęta ze starszych klas SP 5.

 

 

Na koniec wszyscy otrzymali paczki ze słodyczami i napojami z rąk oczywiście samego Mikołaja, a ufundowane dzięki funduszom Rady Rodziców.

Jak bawiono się na 3 x R w "Piątce" możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

A już w najbliższą sobotę 8 grudnia, także w hali Gołasia, spotkają się na podobnych zawodach uczniowie ze wszystkich kraśnickich podstawówek.