Koszykówka. Młodzicy UKS Biało-Czarni Kraśnik pokonali zamościan

Pozostałe dyscypliny

W niedzielę 16 lutego w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się mecz pomiędzy UKS Biało-Czarni Kraśnik a UKS III L.O Zamość o Puchar Nadziei Olimpijskich w Koszykówce kategorii U-14 M pod Honorowym Patronatem Jarosława Stawiarskiego Marszałka Województwa Lubelskiego.

Mecz kraśniczanie zaczęli ospale i w pierwszych minutach przeciwnicy prowadzili 6:0.

- Na szczęście szybko pozbieraliśmy się i pierwszą kwartę wygraliśmy jednym punktem 13:12. Druga kwarta w naszym wykonaniu była już zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Graliśmy szybciej piłką i na zakończenie pierwszej połowy prowadziliśmy 36:22 – komentuje występ swoich podopiecznych trener Paweł Biskup.

Tej przewagi nie tylko Biało-Czarni nie pozwolili już sobie odebrać, ale w drugiej połowie spotkania jeszcze ją powiększyli.

UKS Biało-Czarni Kraśnik - UKS III L.O Zamość 71 : 48

Skład drużyny UKS Biało-Czarni: Janiec Marcel 9 pkt., Ksiądz Szymon 2 pkt., Rajzyngier Bartosz, Bieniek Maciej 4 pkt., Szot Wojciech 17 pkt., Wiciński Łukasz 10 pkt., Koper Jakub, Wróbel Mateusz 16 pkt., Kowalski Karol 3 pkt., Przywara Przemysław 2 pkt., Łoszak Filip, Prokop Jakub 8 pkt. Trener Paweł Biskup