Starosta Kraśnicki nagrodził wyróżniających się sportowców

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z racji epidemii w tym roku uroczystej gali z wręczeniem nagród nie było, ale samorząd powiatowy nie zapomniał o docenieniu wyróżniających się sportowców, trenerów i działaczy sportowych z naszego terenu, którzy poprzez swoje sukcesy promują Powiat Kraśnicki. Nagrody Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia sportowe w 2019 r. trafiły do 68 zawodników, 8 trenerów oraz 2 działaczy sportowych.

Wśród wyróżnionych zaleźli się między innymi pływacy, zapaśnicy, siatkarze, szczypiornistki i przedstawiciele sportów walki. Największe grono wśród nich stanowią zawodnicy Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Fala” Kraśnik, Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Kraśniku, Kraśnickiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego i Ludowego Uczniowskiego Klub Sportowego „Suples” Kraśnik.

Pełna lista nagrodzonych zawodników, trenerów i działaczy poniżej.

Zawodnicy

1. Michał Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.

2. Kamil Jastrzębski – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.

3. Julia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori w Kraśniku.

4. Barbara Kołtun – Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących „Mazowsze” w Warszawie.

5. Jakub Kalinowski – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

6. Wojciech Kurzyna – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

7. Klaudia Polak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

8. Renata Nieściur – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

9. Eryk Michalak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

10. Rafał Wójcik – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

11. Artur Siekaczyński – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

12. Łukasz Borsuk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

13. Piotr Borsuk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

14. Zofia Szewczyk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

15. Patryk Kasperski – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

16. Maja Machulak – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

17. Oliwier Wojtaszek – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

18. Kamil Matuszewski – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

19. Oliwia Ostrowska – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

20. Patryk Jachura – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

21. Bartłomiej Flis – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

22. Hubert Gajewski – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

23. Jakub Michalak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

24. Sebastian Zarzycki – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

25. Szymon Świderek – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

26. Anna Wilk – Uczniowski Klub Sportowy „Fala” w Kraśniku.

27. Kamil Mikusek – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

28. Agata Ćwikła – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

29. Paweł Bucoń – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

30. Maja Ryfka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

31. Emilia Wielgus – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

32. Wojciech Siekaczyński – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

33. Gabriela Surowiec – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

34. Błażej Paszkowski – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

35. Milena Sosnówka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

36. Oliwia Sosnówka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

37. Amelia Wysocka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

38. Milena Machulak – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

39. Sebastian Mikusek – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

40. Kamil Kołtun – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

41. Michał Szymula – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

42. Karol Kawa – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

43. Adam Skica – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

44. Dawid Cieślik – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

45. Kacper Ołownia – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

46. Gabriel Cieślik – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

47. Monika Dudek – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

48. Izabela Zapalska – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

49. Sandra Kulesza – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

50. Aleksandra Kosz – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

51. Martyna Ostrowska – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

52. Weronika Ciepła – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

53. Wiktoria Ciepła – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

54. Julia Ciba – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

55. Martyna Kawęcka – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

56. Kamila Kuśmierczyk – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku

57. Oliwia Kulesza – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

58. Patrycja Margiel – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

59. Weronika Janczarek – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśnik.

60. Emilia Kołosińska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

61. Agata Kasiak – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

62. Hanna Siewielec – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

63. Zuzanna Pojent – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

64. Alicja Klonowska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

65. Julia Brzustowska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

66. Zuzanna Kurlej – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

67. Hanna Michałek – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

68. Igor Sochal – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

Trenerzy:

1. Marek Bury – Klub Karate Tradycyjnego Chidori w Kraśniku.

2. Piotr Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.

3. Zbigniew Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.

4. Piotr Członka – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

5. Grzegorz Mazurek – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.

6. Yaroslav Kozak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

7. Damian Jakóbczyk – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.

8. Marcin Olszówka – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

Działacze sportowi:

1. Witold Bober – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

2. Krzysztof Grządka – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

 

foto ilustracyjne pixabay.com