Ogłoszenie

Trzy starty, trzy medale. Rewelacyjny weekend annopolskiej specjalistki od fitness Agaty Suszko

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W miniony weekend (15-17 października) w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Festiwal Sportów Sylwetkowych. Aż trzy razy na podium w trzech różnych zawodach stawał podczas nich annopolanka Agata Suszko.

W ramach festiwalu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, V Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness oraz Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness. Udział wzięło w nich w sumie około 200 zawodników z całego kraju. Wśród nich wspomniana już nasza specjalistka od fitness akrobatycznego, zawodniczka UKS Black White Ostrowiec Świętokrzyski, Agata Suszko.

Pierwszego dnia festiwalu odbyły się Mistrzostw Polski Juniorów w fitness akrobatycznym kobiet (kat. wiekowa 14-23 lata). Annopolanka, mimo że przyszło jej rywalizować także z koleżankami o kilka lat starszymi, okazała się najlepsza. Zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski.

Kolejnego dnia, w ramach Otwartych Mistrzostw Wielkopolski, Agata zdecydowała się spróbować swoich sił w nieco innej konkurencji, w fitness artystycznym. Mimo iż musiała rywalizować między innymi z Mistrzynią Świata Julią Komenotrus oraz brązową medalistką Mistrzostw Europy, po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i zdobyła srebrny medal w kategorii juniorek.

Nie zabrakło jej także w ostatniej odsłonie Festiwalu Sportów Sylwetkowych, czyli Pucharze Polski w Fitness. W tej rywalizacji annopolanka znowu nie miała sobie równych.

Podczas każdych z tych zawodów Agata wykonywała zarówno układ akrobatyczny jak i artystyczny oraz podlegała ocenie sylwetki.

Gratulacje dla zawodniczki oraz jej trenerów - Joanny Kępy za przygotowanie od strony akrobatycznej oraz Grzegorza Kępy za przygotowanie pod kątem sylwetki.

Najnowsze ogłoszenia