Rodzinnie spotkają się przy zielonych stolikach

Pozostałe dyscypliny
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w niedzielę po raz 6. odbędzie się w Kraśniku Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu. Organizatorem jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.

Zawody odbędą się w sobotę 11 czerwca w hali SP nr 2 w Kraśniku przy ulicy Urzędowskiej 10. Uroczyste otwarcie zaplanowano tego dnia na godzinę 9.30. W zawodach mogą wziąć udział rodziny składające się z rodzica lub babci/dziadka i dziecka. Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej - do lat 13 oraz młodzieżowej - od 14 do 17 lat. Równolegle z rywalizacją rodzin przeprowadzony będzie indywidualny turniej dla wszystkich chętnych. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 10 czerwca za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki Pana Kamila Bortniczuka, Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego oraz Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka.

Zadanie realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu, a jego podstawowym celem jest popularyzacja aktywności fizycznej wśród rodzin, promocja Miasta Kraśnik, powiatu kraśnickiego i województwa lubelskiego.