Tym razem pogoda dopisała, a i chętnych do spróbowania swoich sił z łukiem w ręku nie zabrakło. Jednym słowem zorganizowany przez MOSiR Kraśnik we współpracy z Lubelskim Klubem Łuczniczym i kraśnickim łucznikiem Andrzejem Trynkiewiczem I Kraśnicki Dziecięco-Młodzieżowy Turniej Łuczniczy można zaliczyć do udanych.

Już po raz drugi kibice tenisa w Kraśniku będą mogli emocjonować się rywalizacją na wysokim poziomie. W dniach 11-12 sierpnia, a nie jak planowano 14-15 lipca, na kortach przy ul. Janowskiej 14A zostanie rozegrany turniej FŁT Akpol GDL Developer PACIFIC Open 2018, czyli nieoficjalne mistrzostwa Polski Open Pro. Termin został zmieniony ze względu na przewidywane opady deszczu.

W minioną niedzielę, 24 czerwca, załoga IFD Rally Team wzięła udział w Rajdzie Lasowiak - 4 rundzie Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS. Aleksander Bogusławski i Tomasz Rusinek, ścigający się Citroenem Saxo VTS, zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i w swojej klasie ukończyli go na podium, ale gdyby nie kłopoty ze skrzynią biegów, to zwycięstwo byłoby w ich zasięgu.

7 czerwca na strzelnicy pneumatycznej LOK w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla dzieci i młodzieży ze świetlic socjoterapeutycznych i opiekuńczo-wychowawczych oraz szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi i szkół ponadpodstawowych. Rywalizowano o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik.

Więcej artykułów…